KOLONIE 2013 JUŻ ZA NAMI  (07.08.2013r.)
powrót
Podsumowanie kolonii lato 2013 Dąbki.
Jak co roku od pięciu lat organizujemy kolonie dla dzieci trenujących, a także dzieci które nie trenują karate. W tym roku  podjęliśmy decyzję że kolonie odbędą się tak jak w poprzednim roku w Dąbkach.
Naszej kolonii zostały zaoferowane świetne warunki  baseny, boiska do gier, bilard, stoły do ping- ponga, wycieczki, strzelnica sportowa no i najważniejsze to treningi karate Uechi-Ryu. Świetne wyżywienie. Odległość do morza z ośrodka to 200 metrów.W  tym roku podjęliśmy decyzje o tym że wybierzemy dziecko z dzielnicy Raków, które za darmo pojedzie z nami na letni wypoczynek. Przy współpracy z dyrekcją  Szkoły Podstawowej nr  20 w Częstochowie zostało wybrane dziecko z rodziny potrzebującej, które nawet nie marzyło , że kiedykolwiek może pojechać nad morze. Mamy nadzieje, że w przyszłym roku uda nam się za darmo zabrać na kolonie więcej dzieci. 
Już zaplanowaliśmy kolonie dla dzieci na rok 2014 a gdzie to słodka  tajemnica  którą ujawnimy po nowym roku. Nasze kolonie cieszą się dużym zainteresowaniem i już mamy zapisanych 30 uczestników.
Serdecznie Zapraszamy na kolonie w 2014r oraz na treningi już od września.


ZAPRASZAMY DO GALERII!!


zoom (+)
Linki [rozwiń »]: transport ciężki - rehabilitacja - listwy led - odszkodowanie powypadkowe - palenisko ogrodowe - balustrady balkonowe
[« zwiń]: obiady Częstochowa - plackarnia - kod: 0602-0303-1704
Pozycjonowanie - polega na takim zooptymalizowaniu strony oraz rozpowszechnieniu jej w sieci, aby ściśle określona i zindetyfikowana grupa docelowa (target group) miała jak najmniej (lub wogóle nie miała) problemów w dotarciu do niej.